۵ تا از بهترین برنامه های رانندگی برای اندروید

۵ تا از بهترین برنامه های رانندگی برای اندروید

رانندگی یک شکل عمده حمل و نقل در سراسر جهان است. شما این را می دانید به طور کلی خوب است که هنگام رانندگی از تلفن هوشمند خود استفاده نکنید. با این حال ، برخی از برنامه ها می توانند واقعاً مفید باشند. در اینجا شما را با بهترین برنامه های رانندگی برای اندروید آشنا می کنیم.

بهترین نرم افزارهای رانندگی در اندروید

 

۱) برنامه Android Auto

قیمت: رایگان

Android Auto یکی از برنامه های مهم برای رانندگی است. شما زمانی که میخواهید سوار اتومبیل خود شوید این برنامه را راه اندازی کنید. پس از آن شما یک اتومبیل خودکار Android دارید. این کار مدیریت رسانه شما را در حین رانندگی بسیار آسان تر می کند. این می تواند متن را با صدای بلند بخواند. همچنین می توانید با صدای خود به آنها پاسخ دهید . همچنین می تواند نوار وضعیت ، موسیقی و موارد دیگر را مدیریت کنید.

دانلود از گوگل پلی : Android Auto


۲) برنامه Car Dashdroid

قیمت: رایگان / حداکثر ۴٫۳۰ دلار

Car Dashdroid شبیه به Android Auto است. این برنامه دسترسی سریع و آسان به چیزهایی که معمولاً در جاده به آن نیاز دارید را فراهم می کند. این شامل نوار وضعیت ، موسیقی ، مخاطبین ، پیام ها ، دستورات صوتی و موارد دیگر می شود. این برنامه می تواند پیام های متنی را با صدای بلند بخواند و از برنامه های پیام رسان محبوب مانند WhatsApp ، Telegram ، Facebook Messenger و سایر موارد پشتیبانی می کند. همچنین از قطب نما ، سرعت سنج و بسیاری از ویژگی های دیگر بهره می برد. حتی پشتیبانی Tasker وجود دارد. قبل از خرید نسخه حرفه ای می توانید بسیاری از ویژگی ها را به صورت رایگان امتحان کنید.

دانلود از گوگل پلی : Car Dashdroid


۳) برنامه Drivemode

قیمت: رایگان / حداکثر ۴٫۰۰ دلار

Drivemode یکی از بهترین برنامه های رانندگی است. این برنامه رابط کاربری آسانی دارد. به دستورات صوتی پاسخ می دهد. همچنین پشتیبانی میکند از Google Maps ، Waze ، HERE Maps و بسیاری از برنامه های موسیقی ، بسیاری از برنامه های پیام رسانی و موارد دیگر. برنامه حتی دارای یکپارچه سازی Google Assistant است. این برنامه می تواند متن را با صدای بلند بخواند ، اعلان ها را کاملاً خاموش کند و به متن ها پاسخ خودکار بدهد.

دانلود از گوگل پلی : Drivemode


۴) برنامه Google Maps

قیمت: رایگان

Google Maps یکی از بهترین برنامه های رانندگی است. این برنامه تقریباً کل جهان را پشتیبانی می کند. همچنین اطلاعاتی در مورد مشاغل محلی ، شرایط ترافیک ، ترانزیت عمومی و موارد دیگر در آن وجود دارد. این برنامه همچنین دارای نقشه های آفلاین است و استفاده از آنها سخت نیست. همچنین از ویژگی های Google Street View برخوردار است . میلیون ها نفر از مردم از این برنامه استفاده می کنند.

دانلود از گوگل پلی : Google Maps


۵) برنامه Waze

قیمت: رایگان

Waze یکی دیگر از برنامه های رانندگی بسیار خوب است. بیشتر از هر چیز دیگر روی نوار وضعیت تمرکز دارد. برنامه برای کمک به داده های ترافیکی از منابع جمعیت استفاده می کند. شرایط ترافیکی هر چند دقیقه یک بار به روز می شود . این برنامه همچنین مکانهای افسر پلیس ، تصادفات و سایر موانع احتمالی را نشان می دهد. همچنین دارای چندین ویژگی سرگرم کننده است ، مانند صداهای نوار وضعیت مختلف از افراد مشهور. برنامه به اندازه Google Maps قدرتمند نیست. این کار به صورت آفلاین و همچنین WEG WeGo انجام نمی دهد. با این حال ، این برنامه شرایط ترافیک را بهتر از تقریباً هر سرویس دیگری انجام می دهد.

دانلود از گوگل پلی : Waze

 


بیشتر بدانید :

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *