۶ تا بهترین برنامه تغییر چهره برای پیر کردن چهره در اندروید

۶ تا بهترین برنامه تغییر چهره برای پیر کردن چهره در اندروید

تغییر چهره اساساً صورت شما را با شخص دیگری که در عکس قرار دارد جا به جا می کند و بیشتر منجر به عکس های خنده دار می شود. برای این کار ، به بهترین برنامه های تغییر چهره برای دستگاه اندروید یا iOS خود نیاز دارید. بنابراین در اینجا ۶ برنامه جالب تغییر چهره را به شما معرفی می کنیم تا عکس های شما خنده دار شود.

با اپ تیپ همراه باشید.

 

بهترین نرم افزار پیری چهره برای اندروید

 

۱) اسنپ چت

اسنپ چت

Snapchat احتمالاً پرکاربردترین برنامه است که به کاربران امکان می دهد چهره خود را با دوستان خود با یک فیلتر ساده تغییر دهند. این برنامه فقط یک برنامه تغییر صورت نیست بلکه استفاده از اسنپ چت به شما امکان دسترسی به ویژگی های دیگر را می دهد .

فیلترهای چهره این برنامه بسیار خوب هستند و شما میتوانید عکس هایی که با این فیلتر می اندازید را فوراً با دوستان خود به اشتراک بگذارید که بسیار عالی است.

 

دانلود : Snapchat برای اندروید 

 

۲) Cupace

Cupace

Cupace یک برنامه ویرایشگر عکس عالی و دارای کاربری آسان برای استفاده است که شامل یک ویژگی مفید به نام Paste Face است که به شما امکان می دهد چهره هر کسی را در یک تصویر بگیرید و آن را روی صورت هر کس دیگری به آسانی بچسبانید. این ویژگی به این دلیل امکان پذیر است که Cupace قادر به استخراج دستی صورت ها از هر تصویری است . حتی می توانید چهره را به هر شیء بی جان اضافه کنید .

با استفاده از Cupace ، شما قادر خواهید بود به راحتی چهره را از یک تصویر برش داده ، تصویری را که می خواهید صورت را روی آن بچسبانید انتخاب کنید و سپس صورت را روی آن تصویر بچسبانید. به منظور ساده تر کردن روند ، برنامه به شما امکان می دهد تا در تصویر بزرگنمایی کنید تا بریدگی صورت شما تا حد ممکن دقیق باشد. پس از برش دادن چهره ، در برنامه ذخیره می شود و در صورت تمایل می توانید آن را بر روی چندین تصویر بچسبانید.

 

دانلود :Cupace برای اندروید 

 

۳) برنامه Face Swap Live

برنامه Face Swap Live

Face Swap Live بطور غیرقابل انکار بهترین برنامه تغییر صورت است ، زیرا به شما امکان می دهد در زمان عکس/فیلم برداری چهره خود را با دوست خود جابجا کنید .تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که شما و دوستتان در قاب دوربین باشید تا برنامه چهره های شما را تعویض کند. علاوه بر این ، برنامه حتی به شما امکان می دهد فیلم ها را با تغییر صورت ضبط کنید. با این وجود ، شما و دوستتان باید کاملاً در قاب دوربین قرار داشته باشید تا تغییر چهره به درستی کند.

به غیر از ویژگی جا به جایی صورت ، به شما امکان می دهد فیلترهای عکس را نیز به سلفی های تکی خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، می توانید چهره خود را با هر فرد مشهوری یا بچه ای مخلوط کنید تا یک تصویر یا فیلم بسیار خنده دار ایجاد کنید. Face Swap Live در حال حاضر فقط برای آیفون در دسترس است اما سازندگان قول داده اند نسخه اندروید این برنامه را به زودی ارائه دهند.

 

دانلود : Face Swap Live برای اندروید 

 

۴) برنامه  Face Swap Booth

برنامه Face Face Swap Booth

اگر می خواهید یک چهره را ذخیره کنید برنامه Face Swap Booth برای شما مناسب است. تعویض چهره به شما امکان می دهد چهره اضافه کنید ، که می توانید به صورت دستی آن را اضافه یا اجازه دهید خودکار برنامه آن را تشخیص دهد. می توانید از این چهره های مختلف برای تفریح ​​استفاده کنید. علاوه بر این ، شما حتی می توانید چهره خود را با چهره های مشهور از قبل لود شده در برنامه تعویض کنید.

غیر از این ، این برنامه همچنین ابزار ویرایش پیشرفته ، ماسک صورت خنده دار و موارد دیگر را به همراه دارد. Face Swap Booth در یک نسخه رایگان در دسترس است اما نسبتاً محدود است ، بنابراین شما مجبور خواهید بود برای ذخیره عکس های نامحدود ، چهره ها ، حذف تبلیغات و سایر موارد نسخه ۲٫۹۹ دلاری را برای نسخه Premium برنامه تهیه کنید.

دانلود : Face Face Swap Booth برای اندروید 

 

۵) برنامه MSQRD

برنامه MSQRD

ما اخیراً فهمیدیم که MSQRD توسط فیس بوک ارائه شده است و این خبر عالی برای همه کاربران فیس بوک است زیرا MSQRD یک برنامه درخشان است. در حالی که MSQRD لزوماً یک برنامه تعویض چهره نیست ، اما برخی از ماسک های خنده دار را یه شما ارائه می کند .

اگر از لنزهای Snapchat استفاده کرده اید ، با MSQRD احساس راحتی خواهید کرد. این برنامه ماسک های مختلف انیمیشن را به تصاویر و فیلم های سلفی شما اضافه می کند که مطمئناً آنها را بسیار سرگرم کننده تر می کند .

دانلود: MSQRD برای اندروید 

 

۶) برنامه Photo Face Swap

برنامه Photo Face Swap

Photo Face Swap یکی دیگر از برنامه هایی است که به شما امکان می دهد چهره ها را در تصاویر خود جابجا کنید. استفاده از این برنامه آسان است اما نتایج به میزان روشن بودن تصاویر بستگی دارد و آیا صورت شما به درستی تراز شده است. علاوه بر این ، شامل یک Face Bomb Effect است که یک چهره را بر روی همه افراد در یک تصویر قرار می دهد .

دانلود : Photo Face Swap برای اندروید 

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *