۷ تا از بهترین برنامه های ضبط مکالمه تماس در اندروید ۲۰۲۰

۷ تا از بهترین برنامه های ضبط مکالمه تماس در اندروید ۲۰۲۰

بعضی اوقات می خواهید مکالمه های تلفنی خود را ضبط کنید ، در اینجا فناوری به کمک ما می آید تا مکالمه های کوتاه یا بلند خود را حفظ کنیم. برخی از سازندگان گوشی های هوشمند توانایی ضبط تماس های تلفنی را در خود دستگاه مانند Xiaomi ، OnePlus و موارد دیگر را اضافه کرده اند. با این حال ، همه دستگاه های اندروید از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند. در ادامه ۷ تا از بهترین برنامه های ضبط مکالمه تلفنی را به شما معرفی میکنیم.

با اپ تیپ همراه باشید .

چگونه یک تماس تلفنی را در اندروید ضبط کنیم؟

 

جدای از توانایی های ضبط تماس داخلی ، ساده ترین راه ضبط تماس این است که تماس را روی بلندگو قرار دهید و با تلفن هوشمند دیگر مکالمه را ضبط کنید. البته این روش از کیفیت پایینی برخوردار است.

بهترین راه ممکن استفاده از برنامه های جانبی برای ضبط تماس تلفنی است.

مهم: شما برای ضبط تماس مکلف به پیروی از قوانین خاصی هستید. از این رو اطمینان حاصل کنید که آن را به صورت غیرقانونی انجام نمی دهید!

بهترین برنامه های ضبط مکالمه تلفنی در اندروید

 

۱) برنامه Cube Call Recorder ACR

 

برنامه Cube Call Recorder ACR یک برنامه کاربردی آسان است که یکی از بهترین برنامه های ضبط تماس تلفنی است. زمانی که این برنامه را راه اندازی می کنید ، به شما می گوید که چگونه ضبط تماس تلفنی را انجام می دهد. برنامه به طور خودکار مکالمات ورودی و خروجی ، WhatsApp ، Skype و Viber را ضبط می کند که در طی تماس فقط باید روی ویجت برنامه روی صفحه کلیک کنید.

 

پس از دادن مجوز به برنامه و فعال کردن اتصال برنامه Cube Call Recorder ، شما قادر خواهید بود تماس ها را با سهولت ضبط کنید.

۲) برنامه Call Recorder ACR 

 

برنامه Call Recorder ACR ابتدا از شما می خواهد تأیید کنید که ضبط تماس در کشور شما قانونی است. بعد از اجازه برخی مجوزها ، برنامه به شماره تلفن شما نیاز ندارد (برخلاف Truecaller) که در واقع چیز خوبی است. به همین دلیل برنامه ضبط تماس ACR جزو بهترین برنامه های ضبط مکالمه تلفنی است.

 

پس از راه‌اندازی برنامه ،  مکالمات (ورودی یا خروجی) به طور خودکار در داخل برنامه ثبت خواهند شد. می توانید مکالمه های ضبط شده را گوش دهید ، ویرایش کنید ، به اشتراک بگذارید ، ویرایش شماره کنید یا کارهای بیشتری انجام دهید. علاوه بر این ، حتی می توانید از تماس ها در Cloud نسخه پشتیبان تهیه کنید.

۳) برنامه Automatic Call Recorder

 

نحوه استفاده از این برنامه بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مجوز های لازم را به برنامه بدهید و زمانی که شروع به مکالمه تلفنی کنید برنامه خودکار آن را ضبط می کند.. تماسها در بخشهای مختلف مانند تماسهای دریافتی ، تماسهای خروجی ، همه تماسها یا تماسهای مهم به برنامه اضافه خواهند شد.

 

علاوه بر این ، می توانید ضبط مکالمه را حذف یا به اشتراک بگذارید و یکسری تنظیمات مانند حذف چند شماره از برنامه ضبط تماس ، تنظیم یک سنجاق برای برنامه ، انتخاب کنید نماد برنامه هنگام ضبط نشان داده شود/نشود و….

۴) برنامه Call Recorder Automatic

 

برنامه Call Recorder Automatic قابلیت ضبط تماس خودکار را دارد.این برنامه مانند سایر برنامه های ضبط تماس ، اجازه دسترسی به فضای ذخیره سازی ، ضبط تماس ها ، مدیریت تماس ها و مخاطبین یک تلفن هوشمند را درخواست می کند.

 

 برنامه های ضبط مکالمه تلفنی

 

برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است که در آن سه بخش وجود دارد: تماس های ورودی ، همه تماس ها و تماس های خروجی. شما با ارتقاء به نسخه Premium چند تنظیم دیگر مانندحذف بخشی از مکالمه و تهیه نسخه پشتیبان از cloud را دریافت کنید.

نکته:تماس ها فقط هنگام روشن بودن بلندگو دستگاه قابل ضبط هستند.

 


بیشتر بدانید :

معرفی ۵ تا از بهترین موزیک پلیر های اندروید


 

۵) برنامه All Call Recorder Lite 2019

 

All Call Recorder Lite 2019 یک برنامه اندرویدی ضبط کننده تماس است که دارای یک رابط کاربری ساده است. برنامه به چهار بخش تقسیم می شود: کلیه تماس ها ، تماس های خروجی ، تماس های ورودی و تماس های مهم.

 

برنامه ضبط تماس گزینه های مختلف تنظیمات از قبیل امکان حذف شماره هایی که از آنها مایل به ضبط تماس نیستید ، باز کردن قفل برنامه با استفاده از پین ، گزینه های اشتراک گذاری و حتی گزینه حذف تبلیغات را نیز دارد.

 

 برنامه های ضبط مکالمه تلفنی

 

استفاده از این برنامه آسان است و برای ایجاد فرآیند ضبط تماس نیازی به تنظیمات زیادی ندارد. اما حاوی تبلیغات است.

۶) برنامه BlackBox Call Recorder

 

با راه اندازی برنامه ضبط تماس ، هشدارهایی را که باید بدانید دریافت خواهید کرد: این برنامه دارای ضبط یک طرفه در برخی از اپراتورها ، عدم سازگاری با سایر برنامه های ضبط صدا ، حالت صرفه جویی در برق و دادن محوز. راه اندازی برنامه کمی زمانبر است.

 

برنامه پس از باز شدن ، تمام تماس های ضبط شده را نشان می دهد و یک منوی در سمت چپ دارد که در آن گزینه های مختلف دیگری وجود دارد همچنین یک آرم جستجو در سمت راست قرار دارد تا به راحتی به دنبال تماس های ضبط شده خاص باشید.

 

 برنامه های ضبط مکالمه تلفنی

 

در زیر گزینه تنظیمات ، تعدادی تنظیمات وجود دارد  و گزینه حذف ads ، که البته باید هزینه آن را بپردازید. علاوه بر این ، ضبط مکالمه را می توان با توجه به مدت زمان ، تاریخ ، نام و موارد دیگر مرتب سازی کرد .

 

۷) برنامه Auto Call Recorder

 

برنامه Auto Call Recorder ابتدا مجوزهای اجباری را درخواست می کند و سپس آماده استفاده است. دقیقاً مانند برنامه های مختلف ضبط تلفن ، Auto Call Recorder صفحه ای دارد که تمام تماس های ضبط شده را لیست می کند .  منویی در سمت چپ وجو دارد که گزینه هایی مانند همه تماس ها ، تماس های خروجی ، تماس های دریافتی ، تماس های دلخواه ، تنظیمات و موارد دیگر در آن وجود دارد.

 

 برنامه های ضبط مکالمه تلفنی

 

در سمت راست ، نماد جستجو برای جستجوی تماس های ضبط شده مورد نیاز شما وجود دارد و سپس تبلیغات در قسمت پایین برنامه نمایش داده می شود.استفاده از آن بسیار آسان است . برای تجربه بدون تبلیغات ، می توانید برنامه را به نسخه به Call Recorder Pro ارتقا دهید.

فروشگاه Google Play دارای تعداد زیادی برنامه برای ضبط تماس است و مواردی که در بالا گفته شد بر اساس رتبه بندی ، تجربه شخصی و نظرات کاربران انتخاب کردم.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *