معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید

معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید

دانلود منیجرها به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران امکان کنترل دانلود های خود را می دهند . برخی از این برنامه ها می توانند با بارگیری از چندین منبع همزمان ، بارگیری را سرعت بخشند. دانلود منیجر اندروید معمولاً به صورت پیش فرض روی دستگاه ها از قبل نصب می شود. اما ، این دانلود منیجر پیش فرض ممکن است سرعت کمی داشته باشند و به طور کلی از ویژگی های پیشرفته ای نظیر صف انتظار یا از سرگیری دانلود برخوردار نیستند.

 

نرم افزار های مدیریت دانلود

 

بنابراین ، ما لیستی از ۵ برنامه برتر مدیریت دانلود اندروید را انتخاب کرده ایم که دارای ویژگی های مختلفی  هستند. با این حال ، باید بدانید که این برنامه ها به دلیل شرایط و ضوابط YouTube به شما امکان نمی دهند فیلم های YouTube را بارگیری کنید.

 

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای اندروید

 

۱٫ Advanced Download Manager

 

 

Advanced Download Manager یا ADM یک برنامه قدرتمند اندرویدی است. این امکان را به شما می دهد تا فایل های خود را (هر نوع) و حداکثر ۳ فایل را به طور همزمان در دستگاه Android خود دانلود کنید. برنامه بطور خودکار پیوندها یا فایل های قابل بارگیری را از مرورگر پیش فرض شما تشخیص می دهد و حتی با استفاده از حداکثر ۹ نمونه multithreading سرعت بارگیری را تسریع می کند. این نرم افزار همچنین از مرورگرهایی مانند Chrome ، Dolphin  Boat Browser و غیره پشتیبانی می کند. همچنین یک مرورگر داخلی به نام ADM وجود دارد که از چندین زبانه پشتیبانی می کند و قابلیت بارگیری پیشرفته رسانه را در اختیار شما قرار می دهد.

این جایگزین IDM برای اندروید است که رابط کاربری اسان دارد و بسیاری از ویژگی های برجسته را در بر می گیرد. بسته به نوع فایل ، می توانید چندین پوشه بارگیری مختلف را انتخاب کنید و حتی می توانید مکث ، از سرگیری یا بارگیری مجدد را متوقف کنید. برنامه در Play Store به صورت رایگان در دسترس است و از دانلود فایل ها حتی بزرگتر از ۲ گیگابایت نیز پشتیبانی می کند.

 

دانلود : نرم افزار ADM برای اندروید 

 

۲٫ Loader Droid

 

 بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود

Loader Droid در درجه اول برای پلتفرم اندرویدی طراحی شده است.همانند ADM ، بطور خودکار لینک های قابل دانلود را از مرورگرهای اندرویدی پشتیبانی شده بارگیری می کند. حتی می توانید موقتاً مکث کرده و بارگیری را برنامه ریزی کنید.

Loader Droid رایگان و رابط کاربری اسانی دارد. این برنامه می تواند فایل هایی با هر اندازه را بارگیری کند و می تواند آنها را در کارت SD شما ذخیره کند. همچنین از یک مرورگر تعبیه شده استفاده می کند . به طور کلی ، این برنامه ارزش امتحان کردن دارد.

دانلود : دانلود Loader Droid برای اندروید

 

۳٫ Turbo Download Manager

 

 بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود

 

TDM ابزاری عالی است که هدف آن دانلود فایل حتی در پهنای باند کم است. می توانید از مرورگر داخلی یا مرورگر Android پیش فرض خود استفاده کنید. این نرم افزار از Dolphin ، Chrome ، Firefox ، Skyfire ، UC Browser ، Boat Browser و غیره پشتیبانی می کند. توربو می تواند سرعت خود را با استفاده از اتصالات متعدد تقویت کرده و تنظیمات آن را با تنظیمات عملکرد اضافی سرعت تنظیم کند.شما در این برنامه می توانید مکث / از سرگیری بارگیری در هر زمان را داشته باشید.حتی وقتی صفحه شما خاموش است ، بارگیری را ادامه می دهد و به شما اطلاع می دهد.

Turbo به شما امکان می دهد مستقیماً روی کارت SD خود بارگیری کنید. می توانید تا سه بارگیری را همزمان انجام دهید. اعتبار سنجی MD5 hash تضمین می کند که پرونده های بارگیری شما خراب نیست. توربو بدون خرید درون برنامه ای رایگان است اما حاوی تبلیغات است.

دانلود : نرم افزار Turbo Download Manager برای اندروید

 

۴٫ Download Accelerator Plus

 

 

Accelerator Plus یکی دیگر از برنامه های مناسب مدیریت دانلود اندروید است که به راحتی بارگیری محتوا را انجام می دهد. از ویژگی های برجسته آن می توان به بارگیری مستقیم به کارت SD ، مرورگر داخلی با چندین زبانه ، قابلیت از سرگیری خودکار بارگیری های قطع شده و موارد دیگر اشاره کرد. این برنامه می تواند هر زمان که لینکی در کلیپ بورد کپی کنید یا لینکهای قابل بارگیری را در مرورگر خود باز کنید ، به طور خودکار بتواند لینک های قابل بارگیری را دانلود کند. حتی می توانید به حساب Google خود وارد شوید و از داده های بارگیری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این برنامه با استفاده از ویژگی خطای هوشمند ، از وقفه در بارگیری موضوعات جلوگیری می کند.

رابط کاربر این برنامه برای استفاده در تبلت ها به خوبی طراحی شده است. همچنین می توانید حداکثر سرعت را برای بارگیری تنظیم کنید. جدا از انگلیسی ، به زبانهای دیگر نیز موجود است. این برنامه با خریدهای داخل برنامه رایگان است و حاوی تبلیغات است.

 

۵٫ Download Manager for Android

 

 بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود

 

برنامه Download Manager for Android یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای اندروید در بازار شناخته شده است. این برنامه امکان بارگیری رایگان هر فایل را دارد.سازنده آن می گوید که این برنامه در دانلود سه برابر سریعتر از برنامه های دیگر است. همراه با رابط کاربر پسند ، یک مدیر فایل و مرورگر داخلی نیز دارد. این برنامه دارای مدیر نشانک صفحه وب ، تشخیص گفتار است و همچنین امکان مکث و از سرگیری بارگیری های بزرگ را دارد. این برنامه از بارگیری برای صفحات وب و ویدیوهای HTML 5 پشتیبانی می کند. این برنامه با برخی از خریدهای داخل برنامه و نمایش تبلیغات رایگان است.

دانلود : نرم افزار Download Manager for Android برای اندروید

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *